-=man.voodoo.ro=-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

vaNat0ruL

3 participanți

In jos

vaNat0ruL Empty vaNat0ruL

Mesaj  vanat0rul Dum Oct 14, 2007 2:55 am

Salut.. cer disperat o marire de admin atat intrucat sa pot face SS la codati deoarece sunt injurat de playeri ca nu dau kick la codatii si nu pot stii cn e codat si cine nu..daca merit va rog sa-mi mariti adminul..sper sa fiu luat in considerare si daca nu primesc asta e. Multumesc Anticipat.

vanat0rul

Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 06/10/2007

Sus In jos

vaNat0ruL Empty re:vanatoare

Mesaj  NoKiA-GsM Dum Oct 14, 2007 11:39 am

man de la mine nai votu deoarece esty codat si mai esty si admin tu ar trebui sa dai codaty afra nu sa fi tu deci nai votu meu!!!!!1:twisted: Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

NoKiA-GsM

Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 28/09/2007

Sus In jos

vaNat0ruL Empty vaNat0ruL

Mesaj  vanat0rul Lun Oct 15, 2007 5:38 am

Nokia ti-am dat prin perete da ? Iti dau demoul cand te-am luat sa vezi k nu am coade....de fapt am id tau.. sa vezi k nam coade acolo am luat 3 mereu trag acolo...de ce esti rau ?

vanat0rul

Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 06/10/2007

Sus In jos

vaNat0ruL Empty vaNat0ruL

Mesaj  vanat0rul Lun Oct 15, 2007 7:59 am

Mai fac un topic pe care va rog frumos sa mi-l luati in considerare..Iam dat demosul lui nokia si a vazut k nu am coade...va rog mult de tot maritimi adminul pt a putea face SS si da ban la codati. Intr-o zii o intrat k wall , aim si speed o gramada ba chiar la 1 i se schimba numele din 1sec in 1 sec si se conecta mereu..sa nu mai zik cati codati erau..am primit si injuraturii cum ar fii:*ALIVE*Only :X : "'nokia.. zi lu onix sa ii ia *****u lu vanatoru.. ca era unu cu cod .. si el dadea kick :|si asta " *DEAD* Only :X : sa o fut pe **** vanatoru.. lake imputzit cu ***** degeaba si mai erau...Va rog frumos daca nu sunteti multumiti sa mi-L luati de tot...Multumesc..Sad(((

vanat0rul

Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 06/10/2007

Sus In jos

vaNat0ruL Empty Re: vaNat0ruL

Mesaj  OniX Lun Oct 15, 2007 9:00 am

uite ce putem face .... iti fac si un admin pe amx si til maresc pe asta cu admin mod sa poti face poze dar treabe este urmatoarea
folosesti admin_llama admin_say admin_pula mea ce vrei tu dar cand dai ban dai asa amx_addban ip timp in caz de ii faci ceva poze si ramai cu ip-u lui si el iese in caz de mai este pe server dai asa amx_banip nume timp vrei asa ?????
OniX
OniX
Admin

Numarul mesajelor : 126
Data de inscriere : 24/09/2007

https://onix.catsboard.com

Sus In jos

vaNat0ruL Empty vaNat0ruL

Mesaj  vanat0rul Lun Oct 15, 2007 9:12 am

Ms mult k vrei. Deci vreau doar sa dau ban si sa fac SS apropo mie adminul pe admin mod numi merge..fa cum ai zis tu..mareste pe amx...da sa pot face si poze ms mult

vanat0rul

Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 06/10/2007

Sus In jos

vaNat0ruL Empty scz vanatoare

Mesaj  NoKiA-GsM Mar Oct 16, 2007 1:05 am

scz mna eu team vazut tragand in perete si am crezut ca ai coade sooory Very Happy:D:D ma ierty!!!!:*

NoKiA-GsM

Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 28/09/2007

Sus In jos

vaNat0ruL Empty vaNat0ruL

Mesaj  vanat0rul Mar Oct 16, 2007 6:12 am

Nui nimik chiar ma bucur cand ma face cineva codat Smile)))

vanat0rul

Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 06/10/2007

Sus In jos

vaNat0ruL Empty Re: vaNat0ruL

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum