-=man.voodoo.ro=-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ONIXX

3 participanți

In jos

ONIXX Empty ONIXX

Mesaj  cristiano Vin Oct 05, 2007 6:42 am

onix am o prbl grava... !!! nu mai pot intra pe server Sad(( zice ca lasa doar din ROM si ITA... poti introduce si SP acolo pls ? Smile mersi mult Arrow
cristiano
cristiano

Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 24/09/2007

Sus In jos

ONIXX Empty Satoshi.pro amenintatoru GROAZEI...

Mesaj  Al3LuiA Vin Oct 05, 2007 10:58 pm

Sai ziceti lui Satoshi.pro sa se lase draq de cs ... si dacal mai prind ca ma mai ameninta cami iau ban si ma mai injura e vai de steaua lui Like a Star @ heaven .... il pun sasi schimbe netu Mad . Cand ii da unu HS gata codat ...maine ai ban ....pai mai dal in masa de ici stau sal aud pe el cum se smiorcaie si face el regulile ....si zice cine are ban si cine nu .... ce e el acolo supraveghietor Question ne face fraieri scratch
*DEAD* Satoshi.pro : hai jet de noob
miTa droped.
Satoshi.pro : poi bag coade si joc ca voi
*DEAD* Al3LuiA : baga man ca tot tu iti iei ban f***ere
Andrades connected.
Andrades join CT.
*DEAD* Satoshi.pro : so crezi tu pasta man ****

Al3LuiA

Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 05/10/2007

Sus In jos

ONIXX Empty :)))))))

Mesaj  cristiano Sam Oct 06, 2007 2:17 am

eu nu inteleg de ce ai postat la topicul meu =)) e greu sa iti faci unu ? =))))))))) Suspect
cristiano
cristiano

Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 24/09/2007

Sus In jos

ONIXX Empty Re: ONIXX

Mesaj  OniX Sam Oct 06, 2007 8:11 am

da stiu ce zici tu acolo e serveru pe internet si am pus un plugin sa blocheaza accestu playerilor din toate tarile .... intro saptamana revine totul la normal aqum e serveru pus asa pentru ca intra zilnic in medie 1000 de playeri noi pe server iti dai seama ca intro saptamana sunt 7000 macar 10% din ei raman pe server si tot e ceva Wink
OniX
OniX
Admin

Numarul mesajelor : 126
Data de inscriere : 24/09/2007

https://onix.catsboard.com

Sus In jos

ONIXX Empty ms

Mesaj  cristiano Sam Oct 06, 2007 9:17 am

inteleg inteleg Smile dar sunt 1000 de nume noi nu playeri Razz e o mica mare diferentza.. in fine Very Happy o sa astept sa treaca saptamana cat mai repede Smile !! bafta Arrow
cristiano
cristiano

Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 24/09/2007

Sus In jos

ONIXX Empty Re: ONIXX

Mesaj  Al3LuiA Sam Oct 06, 2007 9:57 am

Mam gandit sa nu fie mai julte topicuri scuzama daca aveai platita chiria pe topicu tau Laughing

Al3LuiA

Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 05/10/2007

Sus In jos

ONIXX Empty Re: ONIXX

Mesaj  OniX Mar Oct 09, 2007 11:30 am

pai man daca tu joci cinstit cand ti se face poze daile si atunci nu are cine sa se mai ia de tine
OniX
OniX
Admin

Numarul mesajelor : 126
Data de inscriere : 24/09/2007

https://onix.catsboard.com

Sus In jos

ONIXX Empty Re: ONIXX

Mesaj  OniX Mar Oct 09, 2007 11:31 am

si daca se ia abuziv de tine faci poze si le postezi pe forum si atunci eu ii voi lua adminul
OniX
OniX
Admin

Numarul mesajelor : 126
Data de inscriere : 24/09/2007

https://onix.catsboard.com

Sus In jos

ONIXX Empty Re: ONIXX

Mesaj  Al3LuiA Mier Oct 10, 2007 12:52 pm

Pai daca cu mine vorbesti nu stiu daca ala nu era admin din cate stiu un simplu jucator care ii dadeai un hs gata ai ban ... si porma intrase un admin si nu mia facut nimik...nam mai avut treaba ... oricum deacum cand intru pe un serv fac demo ca mam saturat de unii

Lol ieri am luat ban ca dadeam mai bine cu Llama **** era pe 35hp si aveam scor 17 cu 4 si m*** ala de admin mia dat ban dar nu era pe servaru tau Laughing

Al3LuiA

Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 05/10/2007

Sus In jos

ONIXX Empty qwerty

Mesaj  cristiano Joi Oct 11, 2007 6:52 am

vreaaaaaaaaaaau sa jooooooooooooooc pe seeeeeeeeerveeeeeer onix fa ceva te rog din suflet Sad
cristiano
cristiano

Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 24/09/2007

Sus In jos

ONIXX Empty Re: ONIXX

Mesaj  cristiano Mar Oct 16, 2007 8:16 am

onix iti mai scriu odata !! pls scoate prostia aia sau introdu si SP pe acolo... Sad Crying or Very sad pale
cristiano
cristiano

Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 24/09/2007

Sus In jos

ONIXX Empty Re: ONIXX

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum